[Gallery not found]

Maleńki Jaś - sesja noworodkowa w studio fotograficznym z buldogiem francuskim.

Sesja fotograficzna z pupilem

Sesja 14-dniowego Jasia wykonana przez Fleszka Studio. Rodzice naszego modela zdecydowali się zabrać na sesję swoją ulubienicę Lajlunię, buldoga francuskiego. Czworonożni ulubieńcy są również członkami Waszej rodziny, dlatego niezmiennie zachęcamy, aby ich również uwzględnić przy okazji sesji. Bez znaczenia czy chodzi o sesję rodzinną, sesję noworodkową, kilka ujęć z rocznym szkrabem, czy sesję ciążową, a nawet sesję ślubną. Fotografie to bilet powrotny do cudownych wspomnień, a Wasz pupil jest ich częścią. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do Was.

Najlepszy czas na sesję noworodkową?

Pamiętajcie, że sesje noworodkowe najlepiej jest wykonywać do 14 dnia życia Dziecka. Przez te pierwsze dwa tygodnie (około) Maluszek pamięta jeszcze swoje środowisko, jakie miał w brzuszku Mamy. Przybiera pozycje embrionalne, dzięki temu łatwiej noworodka ułożyć w słodką pozę, a co ważne długo i mocno śpi. Im później, tym większe prawdopodobieństwo występowania kolki, wysypki, problemów ze snem… Pamiętaj, każde dziecko jest inne, dlatego do każdego małego modela podchodzimy indywidualnie.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: Co warto wiedzieć o sesji noworodkowej

Jeśli marzysz o sesji noworodkowej zacznij poszukiwania fotografa noworodkowego jak najwcześniej. Wstępny termin ustalamy jeszcze przed porodem, dokładny dzień sesji już po narodzinach Maleństwa. Jest to ważne, ponieważ jeśli skontaktujesz się z nami kiedy Dzidziuś będzie mieć już kilka dni – kilka tygodni, możemy nie być w stanie zrealizować sesji tak szybko jak byśmy chcieli. Jednym słowem najlepszy czas na sesję przeminie.