[nggallery id="slider" template="slider"]

PRZED I PO

Moje klientki nie są modelkami… wielokrotnie pierwszy raz w życiu występują przed obiektywem, właśnie przed moim. To niesamowite kobiety, takie jak Ty i ja. Niech słowo „zwykłe” nigdy nie zmyli Cię – wierzę, że każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego, i to chcę wydobyć i pokazać na zdjęciach. W moim studiu dokonuje się prawdziwa metamorfoza, ale z jednym istotnym zastrzeżeniem – pozostaniesz sobą, i będziesz czuła się pięknie i wyjątkowo.

W moim studio nie chodzi tylko o makijaż, fryzurę czy stylizację, które zapewniam – chodzi o wydobycie Twojego ukrytego potencjału. Przy odpowiednio dobranej stylizacji, w idealnym świetle i w naturalnej pozie, rozkwitniesz jak prawdziwa gwiazda. U mnie będziesz mogła poczuć się atrakcyjna i bardziej pewna siebie, tak jak na to zasługujesz. Bo zasługujesz. Chociaż możesz myśleć inaczej… Ale nad tym też popracujemy :)

Sesja zdjęciowa w moim studio fotograficznym to również doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub innych wyjątkowych chwil. Voucher na sesję zdjęciową może być wyjątkowym prezentem, który na zawsze nie tylko zachowa piękne chwile w kadrze, ale pozostanie cennym wspomnieniem.

Pragniesz przeżyć coś niesamowitego i odkryć siebie na nowo? Daj mi znać! Napisz do mnie.  📸💕