Kobiece sesje ciążowe

Droga przyszła Mamo,

Cieszę się niezmiernie, że jesteś zainteresowana sesją fotograficzną ciążową w moim studio. Twoje oczekiwania co do wyjątkowych usług i najwyższej jakości są dla mnie priorytetem, i obiecuję, że to doświadczenie będzie dla Ciebie niezapomniane. Jednak chcę, żebyś wiedziała, że jestem nie tylko fotografką, ale również mamą. Rozumiem, co czujesz, bo sama przechodziłam przez ten magiczny, ale czasami trudny okres ciąży.

Jestem nie tylko fotografką, ale także osobą empatyczną, która rozumie, jak ważny jest ten moment w Twoim życiu. Chcę, abyś czuła się komfortowo i swobodnie podczas sesji. Nasza wspólna praca będzie opierać się na zaufaniu i współpracy, a nie tylko na fotografii.

Sesja ciążowa to znacznie więcej niż tylko zrobienie zdjęć. To czas, w którym możesz wyrazić swoje emocje, obawy, radości i oczekiwania. Będę tu, aby wysłuchać Cię, wesprzeć i pomóc Ci odkryć piękno tego wyjątkowego okresu. Być może okres ciąży nie zawsze jest tak cudowny, jak wszyscy nam mówią. Być może czujesz się już zmęczona, trudno Ci normalnie funkcjonować, a marzysz o powrocie do „normalności”. Być może nie czujesz się tak atrakcyjnie, jak to sobie wyobrażałaś. Być może tak jest…

Ale wiedz, że jesteś piękna! Nosisz w sobie nowe życie. To cudowny i magiczny stan, którego tylko kobieta może doświadczyć. Jesteś bohaterką, która przynosi nowe życie na ten świat. Jesteś niezwykle silna i zawsze myślisz o innych, ale teraz czas, aby skupić się tylko na Tobie.

Przez obiektyw aparatu wspólnie odkryjemy Twoje naturalne piękno i siłę, które tkwią w tym, co robisz jako przyszła mama. Razem zadbamy o to, abyś poczuła się pięknie i pewnie siebie w swoim ciele. Twoje zdjęcia będą nie tylko piękne, ale także autentyczne i pełne emocji.

Dodatkowo, podczas naszej sesji, będziemy mieli okazję do rozmów o Twoim doświadczeniu ciąży i macierzyństwa. To szansa na refleksję i zrozumienie siebie samej lepiej.

Chcę, abyś wyszła z tej sesji nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także z głębszym zrozumieniem siebie i tego wyjątkowego okresu w Twoim życiu. Cieszę się, że jestem częścią tego magicznego momentu w Twoim życiu.

Czekam na naszą sesję z niecierpliwością. To będzie niezapomniane doświadczenie, a ja jestem tu, aby Cię poprowadzić przez każdy krok tej magicznej podróży.

Zapraszam Cię do obejrzenia efektów współpracy z innymi cudownymi kobietami. Wiesz, każda z nich trafiła do mnie z bagażem marzeń, ale i wątpliwości i pytań. Jeśli Ty również chciałabyś mnie o coś zapytać, daj znać. Porozmawiajmy, od tego zwykle wszystko się zaczyna :)

OPINIE:

 

Ewa: Karolino, współpraca z Tobą i te chwile uwiecznione przez Ciebie na fotografiach, były dla mnie niesamowitą przyjemnością! Ciepło i dobra energia, które od Ciebie biją pozwalają całkowicie się przed Tobą otworzyć, dzięki czemu efekt tej współpracy jest czymś wyjątkowym. Całym serduchem polecam współpracę z Flesz.Ka Studio Fotograf Częstochowa, Kraków! ❤️

 

Kamila: Bardzo cenię atmosferę, która panuje podczas sesji z Panią Karoliną. Każda nasza współpraca to mile spędzony czas zarówno dla mnie jak i dla dzieci. Fotografie, albumy zawsze spełniają moje oczekiwania co sprawia, że już od lat P. Karolina towarzyszy nam w wyjątkowych momentach życia.

 

Dorota: Świetny fotograf :) Do tej pory współpracowałyśmy przy trzech sesjach i każda zakończona przepięknymi zdjęciami pomimo, że nie lubię zdjęć i strasznie się spinam. Przy Karolinie czuję się swobodnie :) Potrafi ująć w zdjęciu to, co najbardziej istotne

 

Marta: Fantastyczna współpraca! Karolina jest bardzo uważną i zaangażowaną osobą. Uważnie słucha oczekiwań osób fotografowanych, ale przede wszystkim jest pomocna, ponieważ wie najlepiej co i jak będzie dobrze wyglądać na zdjęciach. Mieliśmy wykonywaną sesję rodzinną i efekty przerosły nasze oczekiwania. Mamy genialną pamiątkę na całe życie, za którą bardzo serdecznie dziękujemy. Polecamy z całego serca Flesz.ka Studio!

 

       

 

  Dlaczego chcesz przeżyć kobiecą sesję ciążową?

  Jaki cel chcesz osiągnąć? Co ta sesja Ci da?

  Ciąża to cudowny, niepowtarzalny i bardzo krótki czas, dlatego zatrzymajmy go realizując wspólnie piękną i zmysłową sesję brzuszkową. Na zdjęciu pokażę Twoją kobiecość, siłę i urok. Powstałe fotografie będą rozczulającą pamiątką tego ulotnego momentu Twojego życia :) Koncepcja i klimat sesji zależy od naszych ustaleń i Twoich potrzeb. Zapraszam na kawę i pogaduchy, mam nadzieję, że spędzisz ze mną miło dzień :) Sesje brzuszkowe często odbywają się w studio fotograficznym w Częstochowie, jednak sesja może odbyć się także w plenerze lub w warunkach
  domowych. W takim przypadku fotograf dojeżdża do Twojego domu i realizujemy sesję lifestyle.

  naturalna sesja ciążowa w studio w Częstochowie. Proste i klasyczne stylizacje.

  sesja ciążowa częstochowa,fotografia brzuszkowa, przyszła mama, sesja bieliźniana, prosty portret, sesje zdjęciowe Częstochowa, studio fotograficzne

   

  Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: Pytania i odpowiedzi dotyczące sesji ciążowej
  Jeśli chcesz umówić się na konsultację dot. sesji kliknij: formularz kontaktowy z fotografem