Sesje kobiece - portrety

TRANSFORMACYJNA FOTOGRAFIA KOBIECA
ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

odkryję Twoje PEWNE SIEBIE, KOBIECE i SILNE JA, a którego nie możesz wydobyć sama.

Pokażę Cię w najlepszym możliwym twoim wydaniu. Wszyscy Twoi znajomi zachwycą się Tobą i twoim nowym ODKRYCIEM. Dołącz do dziesiątek moich bohaterek, które już przeszły tę przemianę!

Czy zdarzyło Ci się czasem zgubić w codzienności? Czuć, że stawiasz potrzeby innych na pierwszym miejscu, a zapominasz o sobie? Ja to doskonale rozumiem. Dlatego teraz jestem tu dla Ciebie, aby Cię wspierać w tej niezapomnianej i ważnej podróży. Razem odkryjemy Ciebie na nowo. Być może w tej chwili wątpisz, w to, że Ty też możesz… potrafisz… ale pokażę Ci, że tak jest, zaufaj mi.
Kobieca sesja z makijażem to wyjątkowy dzień kobiecości, celebracji, odprężenia i metamorfozy. Cena sesji zdjęciowej PREMIUM w stylu gwiazd, z makijażem, fryzurą i stylizacją może się różnić, w zależności wybranego przez Ciebie pakietu fotografii. O tym, ile zdjęć kupujesz, decydujesz widząc już efekt, podczas asystowanej prezentacji zdjęć po sesji. Moje klientki najczęściej wybierają średni pakiet o wartości 2290 zł. Skontaktuj się, aby zarezerwować swoją konsultację przed sesją uszytą na miarę i poznać pełną wycenę.