[Gallery not found]

Kontakt


Napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, podpowiemy.
Jeśli masz pytania lub chcesz zapytać o dostępność terminu, kliknij: formularz kontaktowy z fotografem


Flesz.Ka Studio

tel. 794678848 (jeśli nie odbieramy telefonu prosimy o maila – na pewno jesteśmy bardzo zajęci :)

e-mail: info@fleszkastudio.pl

Flesz.Ka Studio zajmuje się nowoczesną fotografią ślubną, rodzinną oraz dziecięcą. Nasza fotografia to ulotne chwile, Wasze emocje, gra światłem. Działamy z pasją, dlatego w fotografię wkładamy całe serce. Każdy z Was jest cudowny i wyjątkowy, dlatego do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, jednak z równie dużym zaangażowaniem.


Jakość ma dla nas największe znaczenie. Zawsze, od samego początku działamy na najwyższym poziomie. Począwszy od pomysłu, przygotowania koncepcji, poprzez czas i zaangażowanie jakie wkładamy w nasze wspólne spotkanie, wybór najlepszych kadrów wspólnie z Wami, aż po staranną i profesjonalną edycję graficzną zdjęć. To właśnie ona często nadaje charakter i definiuje styl. Jednocześnie staramy się całkowicie ułatwić i umilić Wam cały proces powstawania zdjęć, które w przyszłości będą najlepszą pamiątką, tak abyście czuli się wspaniale i wyjątkowo.


Działamy na terenie takich miast jak Częstochowa, Kraków, Katowice oraz w innych rejonach zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.


Z przyjemnością poznamy Ciebie i Twoich bliskich!

    Dlaczego chcesz przeżyć emocjonalną sesję transformacyjną?

    Jaki cel chcesz osiągnąć? Co ta sesja Ci da?