Marka Osobista doktor Kamila Ociepa - Primoderm Częstochowa

Wiesz, czasem masz takie uczucie, jakbyś znalazła się w rękach obcego, który decyduje o Twoim wyglądzie? No cóż, czasem brak zaufania do fotografa może być jak ta kłoda, która ciągle wisząc nad Twoją głową, sprawia, że czujesz się niepewnie. Ale wiesz co? Przygotuj się na zupełnie inne podejście!
Bo tak naprawdę, jak możesz wiedzieć, że ten fotograf będzie w stanie uchwycić Twój najpiękniejszy uśmiech, prawdziwy blask czy ten magiczny moment, kiedy wreszcie poczujesz się kobieca i pewna siebie? Właśnie tam, gdzie zaczyna się Twoje zaufanie, zaczyna się magia! Dlatego to, czego naprawdę potrzebujesz, to ten fotograf, który nie tylko słucha, ale też rozumie, kim naprawdę jesteś! I chciał poznać Cię lepiej.
A wiesz co jest najfajniejsze? To właśnie dlatego spotykamy się wcześniej na konsultacji. To nasza szansa, aby się poznać – Ty mnie, a ja Ciebie. To moment, w którym możemy porozmawiać, poczuć atmosferę i pozbyć się wszelkich obaw. Bo żeby uchwycić prawdziwą Ciebie, potrzebuję Cię poznać. Nie działam taśmowo, wbijając wszystkie kobiety w swoją konwencję. Jesteś wyjątkowa, a ja chcę stworzyć dla Ciebie coś naprawdę autentycznego. Gotowa na tę przygodę? Bo ja już na Ciebie czekam! ?
_________________________________________
Na zdjęciach wykonanych przez Karolinę Grzesiak

Dr Kamila Ociepa – najlepsza Dermatolog w tym rejonie Polski
Primoderm dr Kamila Ociepa