[nggallery id="slider" template="slider"]

Jak w prosty sposób wywołać Efekt WOW? I co to właściwie oznacza?

Jeśli zastanawiasz się co znaczy efekt WOW… tutaj przykład z życia ;)
 
Wiadomość od mojej klientki: Pani Karolino, moje nowe zdjęcie profilowe na FB dostało tyle lajków i ochów i achów w komentarzu, że fejsbuk mi napisał, że stosuje nielegalne metody pozyskiwania polubień swoich materiałów przez co naruszam jego standardy… Także Pani zdjęcia są nielegalne i stanowią zagrożenie dla powszechnych standardów… 🤣🤣🤣. Dziękuję jeszcze raz 😍. Są piękne 😍.
 
A potem: Pani Karolino, powiem szczerze, że nigdy nie sądziłam, że zdjęcie może wywołać takie poruszenie, zwłaszcza moje 🤣. Musiała Pani użyć jakiegoś magicznego proszku wróżki 😉.
 
 

To naprawdę wspaniałe, że jej nowe profilowe zdjęcie zrobiło taką furorę! To świetny dowód na to, jak mocne wrażenie może zrobić dobre zdjęcie. Często podchodzimy do naszych zdjęć na portalach społecznościowych jako do czegoś zwyczajnego, ale one mogą mieć ogromny wpływ na nasze życie.

Moja wiadomość od klientki pokazuje, że nie chodzi tylko o ilość lajków, ale o to, jak zdjęcie może wpłynąć na naszą percepcję siebie i relacje z innymi. To, co zobaczyła na Facebooku, to tylko wierzchołek góry lodowej! Zdjęcia mogą być drogą do poznania nowych osób, nawiązania głębszych więzi, a nawet zmiany naszego życia zawodowego.

Zatem jeśli ktoś zastanawia się, czy warto zainwestować w profesjonalną sesję zdjęciową, ten przykład mówi sam za siebie. Dobre zdjęcie, i to co w sobie odkryjemy przed, w trakcie i po sesji zdjęciowej może naprawdę otworzyć wiele drzwi i sprawić, że poczujemy się pewniej siebie i bardziej zauważone przez świat.

To inspirujący przykład tego, jak ważną rolę mogą odgrywać zdjęcia w naszym życiu i jak bardzo mogą kształtować nasze samopoczucie i postrzeganie siebie!

Więc… powiem to jeszcze raz… Twoje zdjęcie może wywołać poruszenie… możesz nasłuchać się miłych słów i komplementów… może być początkiem nowych znajomości… miłości, nowej pracy, kontraktów, lub sposobem na odnowienie dawnych znajomości. Słyszałam już różne historie… i dalej życie cały czas zaskakuje :)
Chcesz się przekonać? 😎