5 obaw, które mogą Cię zatrzymywać przed realizacją marzenia - sesja sensualna.

📸 Chciałam poruszyć kilka kwestii, o których ostatnio rozmawiałam z kobietami. Często marzycie o sensualnej, bardziej odważnej sesji zdjęciowej, ale wiem też, że czasem coś powstrzymuje Was przed podjęciem tego kroku. Przyjrzyjmy się tym obawom razem:
 
👉 Brak Pewności Siebie:
Rozumiem, że czasem czujesz się niepewna co do swoich możliwości, umiejętności, kształtu ciała. Ale pamiętaj, że każda z nas ma swoje chwile wątpliwości. Ważne, abyś robiła to dla siebie, z myślą o swoich uczuciach, nie oglądając się na to, co inni myślą.
 
👉 Co ludzie powiedzą…:
Ludzie zawsze będą mieć swoje zdanie, ale pamiętaj, że to Twoje pragnienie i Twoja decyzja. Opinie innych nie powinny zaważyć na tym, co czujesz wewnątrz. Co więcej, postawienie na siebie i realizacja swojego marzenia może być wyzwalająca!
 
👉 Akceptacja Własnego Ciała:
Wiem, jak bardzo jesteś krytyczna wobec siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o ciało. Ale pamiętaj, to co dla Ciebie może być „niedoskonałością”, dla innych może być pięknem. Każde ciało jest unikalne i warto docenić je za to, kim jesteśmy. Być może, potrzebujesz zmienić perspektywę, aby zmienić zdanie?
 
👉 Obawy związane z Przełamywaniem Granic:
Niepewność, czy będziesz w stanie przekroczyć granice swojej strefy komfortu, to zrozumiała obawa. Jednak czasem właśnie to przekroczenie może przynieść niesamowite doznania i wzmacniające poczucie własnej wartości i pewności siebie.
 
👉 Obawy o Prywatność:
Rozumiem, że troski o prywatność mogą być istotne. Przed rozważeniem sesji warto dokładnie omówić z fotografem, jakie są granice, co czujesz się komfortowo robiąc, a co nie. Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie, a każda z nas jest inna. Wielką wartością, że przeżycie „Uwierz w siebie” jest spersonalizowana, czyli dopasowana właśnie do Ciebie.
 
Pamiętaj, zawsze jestem tu dla Ciebie, aby wesprzeć Cię w każdym kroku. Jeśli marzysz o sesji, zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i czy chcesz to zrealizować. Napisz do mnie, a powiem Ci co mogę dla Ciebie zrobić. 💖
 
fot. Fleszka Studio
………………………………………………..
fotografia sensualna, sesja kobieca, fotograf Częstochowa