[nggallery id="slider" template="slider"]

Spektakularna metamorfoza Agaty - sesja ciążowa w stylu glamour.

… czyli 5 powodów, dla których powinnaś wybrać się na sesję ciążową.

 

PIĘKNO JEST TYM CO CZUJESZ I CO ODBIJA SIE W TWOICH OCZACH

SOPHIA LOREN

 

Droga przyszła Mamo, stało się… nosisz pod sercem swój skarb. Ale możesz czuć się różnie. Masz masę energii i możesz przenosić góry, lub wręcz przeciwnie? To wszystko jest okej. Każda Kobieta może odczuwać ten wyjątkowy stan w inny sposób. Nie da się zaprzeczyć, w ciele kobiety zachodzą zmiany, a w głowie kłębią się różne emocję.

Być może nawet nie przyszło Ci do głowy, aby pomyśleć o sesji w tym cudownym momencie życia? A może od dawna skrycie marzysz o takim doświadczeniu, chociaż sama nie jesteś pewna czy się w nim odnajdziesz?

Przygotowałam pięć powodów, dla których warto zrealizować sesję zdjęciową w ciąży.

 

1.Nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Ciąża to doskonały moment na wizytę u profesjonalnego fotografa, który specjalizuje się w fotografii portretowej lub kobiecej. Taka osoba z doświadczeniem w pierwszej kolejności zrozumie czego potrzebujesz, celnie doradzi oraz cudownie pokaże atuty Twojej twarzy i sylwetki. Dodatkowo sprawi, że poczujesz się bezpieczna, zaopiekowana, zadbana i… piękna. Bo jak mówi Sophia Loren: Piękno jest tym co czujesz i co odbija się w Twoich oczach. Być może myślisz, że to tylko pstryknięcie zdjęcia i może je wykonać każdy… losowo wybrany fotograf, czy telefonem mąż lub koleżanka. Jednak za tym kryje się coś więcej, doświadczenie, umiejętności, dobre oko, umiejętności komunikacji i charakter fotografa. Na to jak wyglądasz na zdjęciu, ma ogromną siłę oddziaływania zachowanie i wpływ fotografa na Ciebie. To czy się lubicie, rozumiecie, czy sprawia, że czujesz się dobrze w studio, czy daje wskazówki… To tak jak z przyjaciółkami… nie każda kobieta może być Ci bliska i to jest piękne w tym świecie, że możemy wybrać. Wybierz najlepiej dla Ciebie. W ciąży będziesz tylko… 1-2-3 w życiu?

2. Poczuj się jak gwiazda.

Zawsze marzyłaś o sesji jak z magazynu modowego? Z zapartym tchem oglądasz sesje zdjęciowe gwiazd marząc o podobnej? Ze mną i moją zdolną ekipą poczujesz się jak gwiazda z pierwszy stron gazet. Dobierzemy idealny makijaż i fryzurę dla Ciebie, ustalimy czego potrzebujesz, doradzimy najlepsze dla Ciebie stylizacje. Jak chciałabyś się poczuć? Spektakularnie pięknie? Elegancko i glamour? A może najbardziej przemawia do Ciebie klasyczne i naturalne piękno? Mamy 10letnie doświadczenie w wydobywaniu piękna i tworzenia stylizowanych i nowoczesnych portretów (nie)zwykłym kobietom. Tego dnia poczujesz się jak księżniczka, będziesz w centrum naszej uwagi. Przeżyjesz przygodę, którą będziesz wspominać latami.

3. Odkryj swoje piękno, którego nie zauważasz.

Być może jest tak, że okres ciąży nie jest tak cudowny, jak wszyscy mówili. Być może jesteś już zmęczona, ciężko Ci normalnie funkcjonować, marzysz o powrocie do „normalności”. Być może nie czujesz się tak atrakcyjnie jak to sobie wyobrażałaś. Być może tak jest…
Wiedz, że jesteś piękna! Nosisz w sobie nowe życie. Chociaż może, w tej chwili tak się nie czujesz, to cudowny i magiczny stan, którego tylko kobieta może doświadczyć. Pozwól, że tym razem skupimy się tylko na Tobie, ustawię Cię od czubka głowy po końcówki palców u stóp, tak, aby pokazać Twoje atuty. Lustro pokazuje to co o sobie myślisz, pozwól mi sprawić, abyś spojrzała na siebie moimi oczami. Myślisz, że nie jesteś fotogeniczna i źle wychodzisz na zdjęciach? Śmiem twierdzić, że nie ma osób niefotogenicznych… są tylko źle zaopiekowane i źle sfotografowane.

4. Zatrzymaj piękne wspomnienia.

Ciąża to cudowny, niepowtarzalny i bardzo krótki czas, dlatego przy pomocy fotografii zatrzymaj Twoją kobiecość, radość i urok. Powstałe zdjęcia będą rozczulającą pamiątką tego ulotnego momentu Twojego życia. I chociaż może nie zawsze jest łatwo… po latach będziesz wspominać to jak wspaniale czułaś się na sesji, będziesz dumna ze swojego ciała i pracy jaką wykonało. Z radością i wzruszeniem, pokażesz wnukom swoje oszałamiające portrety. Trafiają do mnie kobiety w różnych momentach życia i to co słyszę najczęściej… to żal do samej siebie, że nie wykonały sesji kobiecej w ciąży. Zaczerpnij z doświadczenia innych mam i nie żałuj! Ciąża szybko przeminie bezpowrotnie, zatrzymaj te ulotne chwile.

5. Celebruj te chwile z przyszłym Tatusiem.

Jeśli tylko jest taka możliwość i zainteresowanie ze strony przyszłej Mamy, staram się wykonać kilka ujęć dodatkowo z przyszłym Tatusiem i ze starszym rodzeństwem jeśli takie jest. To cudowny i bardzo ważny etap w życiu całej Waszej rodziny, a także świetna okazja do wykonania zdjęć do Waszego rodzinnego albumu. Warto tworzyć fotograficzną historię Waszej rodziny, bo po latach to właśnie Wasze fotografie będą cenną pamiątką, biletem, który pozwoli Wam wrócić do tych rozczulających chwil.

 

Chciałabym Ci pokazać zdjęcie przed i po mojej bohaterki Agatki. Bardzo lubicie te metamorfozy, mam nadzieję, że również ta transformacja spodoba Ci się.
Te zdjęcia przed i po bardziej niż wszystko inne uświadamiają, że każda z nas jest piękna, potrzebuje tylko poczuć się zaopiekowana, zadbana i bezpieczna.

 

 

Powiedz mi moja droga, czy myślisz, że jakakolwiek zmiana jest możliwa tylko wizualnie?
Ja wiem, że nie. Kobiecość, delikatność, zwiewność, siła, elegancja, moc itd. to wszystko jest w Tobie, Twoim sercu i umyśle. To sposób w jaki się czujesz, w jaki sama o sobie myślisz. Te i masę innych cech, odkrywam razem z Tobą w Tobie. Przed sesją dużo rozmawiamy, poznaję Cię, wszystko, aby dowiedzieć się w którą stronę Cię poprowadzić… Razem odnajdujemy Ciebie i to jaka jesteś w Twojej głowie i w sercu. Aby cudownie pokazać Ciebie na zdjęciach.. dokładnie tak jak na to zasługujesz! Mam na to swoje sposoby.
👉Być może marzysz skrycie: aby zamknąć drzwi za sobą na chwilę? zostawić wszystkie swoje troski? aby spędzić miło i błogo jeden dzień? Na Twoich warunkach 🙂
👉Być może pozwoliłaś sobie na myśl, że masz prawo zrobić dla siebie coś przyjemnego i ekscytującego.
👉Być może jednak potrzebujesz tej okazji, wytłumaczenia, że robisz to dla męża, partnera, tego Maluszka, który rośnie pod sercem, a tak może trochę przy okazji dla siebie 😉
👉Być może chcesz… ale boisz się, że nie masz doświadczenia? nie potrafisz pozować? może nie dasz sobie rady? nie wyglądasz tak pięknie jak Panie w magazynie Vogue…?

 

 

Zrób pierwszy krok. Odezwij się do mnie, porozmawiajmy jak mogę Ci pomóc. Nr telefonu: 794 678 848 lub napisz info@fleszkastudio.pl

 

Fotografia ciążowa Częstochowa | sesja zdjęciowa z brzuszkiem Częstochowa | sesja ciążowa Częstochowa |