[nggallery id="slider" template="slider"]

Sesja zdjęciowa ruchliwego dziecka w prywatnym ogrodzie Fleszka Studio w Częstochowie.

Szukasz ciekawego i bezpiecznego pleneru na sesję fotograficzną?

Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze! Sesje które prezentujemy poniżej odbyły się w plenerze w okolicy studia, na zamkniętym prywatnym terenie. Mamy tu przyjemną trawkę z płotem i drzewami. Jest to idealne miejsce na sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe i jakie tylko sobie wymarzycie.

Proste rozwiązanie.

Plusem takiego rozwiązania jest również logistyka, nie musimy wozić, nosić wszystkich rekwizytów. Wystarczy przenieść je ze studia. Chcecie rozłożyć namiot tipi? Nie ma problemu.
Wasza księżniczka marzy o baldachimie? Mamy! Spełniamy wiele sesyjnych marzeń, musicie nam tylko o nich powiedzieć :) W 99,9 % przypadków coś wymyślimy…

Poniżej przedstawiamy kilka ulubionych, ale i przykładowych ujęć z plenerów koło studia.

Tym razem postawiliśmy kolorowy namiot, a cała sesja miała głównie wiodące kolory marynarskie.
My lubimy zarówno minimalistycznie i monochromatycznie jak i kolorowo. Barwy w połączeniu ze zniewalającym uśmiechem dziecka wprowadzają pozytywne wibracje i świetną energię.
Powiedzcie sami, czy nie macie ochoty uśmiechnąć się, patrząc na naszego małego modela?

Ogrom możliwości aranżacyjnych.

Dwa zdjęcia wyżej prezentują w praktyce kolorowy marynarski namiot dziecięcy tipi w stylu marynarskim. Poniżej dziecięcy namiot w bardziej stonowanym kremowym kolorze. To tylko przykłady. Chętnie przygotujemy coś w kolorach i stylu pasującym do Twoich oczekiwań.

Poniżej przykład księżniczkowego baldachimu z okazji roczku. Ale, aby nie było tak cukierkowo, bez koloru różowego ;) Niestety dzieci w wieku około roku nie tolerują ozdób na głowie typu opaski, czapki. Czasem uda nam się uchwycić w ułamku sekundy Księżniczkę w koronie, jednak nie zawsze idzie to w parze z uśmiechem :) Tutaj Mama wybrała ujęcia bez ozdób, ale z pięknym uśmieszkiem :)

Sesje wykonujemy w różnych porach w zależności od wieku dziecka lub możliwości czasowych rodziców. W związku z tym, to samo miejsce wygląda inaczej w świetle rano, koło południa i pod wieczór. Inaczej wygląda wiosną, a inaczej latem czy jesienią. Oczywiście wpływ ma również to czy będzie to bardzo słoneczny dzień czy pochmurny. Dlatego też mimo jednego miejsca, każda sesja będzie się od siebie różnić właśnie przez termin wykonania oraz warunki pogodowe.

Różne formy zabaw i animacji dla malucha.

Tworzymy pikniki z owocami, lizakami, ciastkami. To sprawia, że maluch zajmuje się na chwilę pałaszowaniem cudowności, a ciocia fotograf może skraść czasem fenomenalne momenty, aby utrwalić je w fotograficznych kadrach. Wiadomo, że brudne dziecko… to szczęśliwe dziecko! :)  a do tego jakie urocze <3

 

 

Zdjęcia rodzinne oraz zabawy z rodzicami.

Zachęcamy rodziców, do wzięcia udziału w zabawie. Taka fotografia z maluszkiem, to piękna pamiątka na lata. Inaczej mówiąc jest to dokumentacja historyczna Twojej rodziny :)

Jeśli interesuje Cię sesja zarówno w plenerze obok studia, jak i w Twoim ogrodzie czy innym miejscu, zapraszam do kontaktu: telefonicznego, mailowego lub kliknij: formularz kontaktowy z fotografem