[Gallery not found]

Najlepszy prezent na 30stkę lub 40stkę dla kobiety?

Najlepsze prezenty to takie, o których nawet nie mamy pojęcia, że są nam potrzebne. Im człowiek jest starszy (ma więcej niż 18-ście lat :) Przybywa doświadczeń, preferencji i przedmiotów wokół. Coraz trudniej podarować prezent osobie, która ma wszystko. Można się zastanawiać, czy niespodzianka będzie trafiona. Zadajemy sobie trud podjęcia poszukiwań, dlatego chcielibyśmy, aby wybrany podarunek sprawił radość i był jedyny w swoim rodzaju.

Chyba właśnie dlatego zaproszenia na sesję lub jak kto woli vouchery prezentowe cieszą się taką popularnością. Nawet jeśli sesja portretowa wykonywana będzie co roku – nigdy nie będzie taka sama z prostego powodu. Modelka / model zmieni się, fizycznie, psychicznie pod wpływem zdarzeń, doświadczeń czy czasu. Pamiętajmy, że my dziś to inne osoby niż my rok temu :)
Czas ucieka, a my dojrzewamy. Fotografia pomaga nam zatrzymać pewne momenty. Zdjęcia uświadamiają, że ten proces dzieje się cały czas.

Sesja zdjęciowa jest rewelacyjnym pomysłem na upominek w każdym momencie życia. Chociaż różnego rodzaju sesje są popularne z pewnych okazji.

Zaproszenie na sesje kobiece / portretowe / bieliźniane (do wyboru) to częste pomysły na prezenty od grup przyjaciół, od partnera / partnerki ale również od dorosłej córki dla swojej cudownej mamy. Ta możliwość zatrzymania czasu jest cudownym sposobem na upamiętnienie okrągłych rocznic np. urodzin, czyli 18stki, 30stki, 40stki, 50ątki. Psychologicznie kończymy pewien etap w życiu i rozpoczynamy kolejny.

Aby sprezentować zaproszenie na sesję w prezencie trzeba ogólnie zdecydować dla kogo jest dana sesja. Jeśli podarujesz kobiecie, która ma męża i dzieci ogólną sesję, jest duże prawdopodbieństwo, że zdecyduje się ona na zdjęcia rodzinne ze wszystkimi. Bo jak wiadomo, zwykle kobiety stawiają same siebie w drugiej kolejności. Jeśli jednak będzie to tylko i wyłącznie sesja kobieca – my zadbamy o resztę. (Mówiąc my mam na myśli fotografa, wizażystkę i fryzjerkę) Mogę tylko powiedzieć, że będzie to dla tej kobiety wspaniałe przeżycie, miło spędzony dzień i rewelacyjna pamiątka.

Jak taka sesja może wyglądąć? To zależy od potrzeb. Koncepcja i klimat każdej sesji jest ustalany indywidualnie z każdą Panią / osobą fotografowaną.
Poniżej kilka przykładów:

sesja kobieca wykonana przez fotografa w Częstochowie