[nggallery id="slider" template="slider"]

Najlepszy prezent na 30stkę lub 40stkę dla kobiety?

Najlepsze prezenty to takie, o których nawet nie mamy pojęcia, że są nam potrzebne. Im człowiek jest starszy (ma więcej niż 18-ście lat :) Przybywa doświadczeń, preferencji i przedmiotów wokół. Coraz trudniej podarować prezent osobie, która ma wszystko. Można się zastanawiać, czy niespodzianka będzie trafiona. Zadajemy sobie trud podjęcia poszukiwań, dlatego chcielibyśmy, aby wybrany podarunek sprawił radość i był jedyny w swoim rodzaju.

Chyba właśnie dlatego zaproszenia na sesję lub jak kto woli vouchery prezentowe cieszą się taką popularnością. Nawet jeśli sesja portretowa wykonywana będzie co roku – nigdy nie będzie taka sama z prostego powodu. Modelka / model zmieni się, fizycznie, psychicznie pod wpływem zdarzeń, doświadczeń czy czasu. Pamiętajmy, że my dziś to inne osoby niż my rok temu :)
Czas ucieka, a my dojrzewamy. Fotografia pomaga nam zatrzymać pewne momenty. Zdjęcia uświadamiają, że ten proces dzieje się cały czas.

 

Sesja zdjęciowa jest rewelacyjnym pomysłem na upominek w każdym momencie życia.

 

Zaproszenie na sesje kobiece / portretowe / bieliźniane (do wyboru) to częste pomysły na prezenty od grup przyjaciół, od partnera / partnerki ale również od dorosłej córki dla swojej cudownej mamy. Ta możliwość zatrzymania czasu jest cudownym sposobem na upamiętnienie okrągłych rocznic np. urodzin, czyli 18stki, 30stki, 40stki, 50ątki. Psychologicznie kończymy pewien etap w życiu i rozpoczynamy kolejny.

Aby sprezentować zaproszenie na sesję w prezencie trzeba ogólnie zdecydować dla kogo jest dana sesja. Jeśli podarujesz kobiecie, która ma męża i dzieci ogólną sesję, jest duże prawdopodobieństwo, że zdecyduje się ona na zdjęcia rodzinne ze wszystkimi. Wiem, że życie w pewnym okresie życia bywa pełne wyzwań. Często stawiamy potrzeby innych na pierwszym miejscu, zapominając o sobie. Ale ja tu jestem, aby podtrzymać Kobietę, która do mnie przychodzi i razem wyruszamy w niezapomnianą podróż. Stworzymy razem metamorfozę – od zewnętrznych stylizacji, które podkreślą jej kobiecość, po wewnętrzną przemianę, dzięki której odzyska blask i pewność siebie. Sprawię, że obdarowana kobieta przypomni sobie, że zasługuje, aby zatroszczyć się o siebie.

Moje sesje kobiece to o wiele więcej niż tylko zdjęcia. To inspirująca przygoda, spotkanie wspierających kobiet. Cała nasza ekipa to kobiety. Razem tworzymy niezapomniane doświadczenia, przemieniając je w piękne portrety, które przemycają elementy fotografii modowej i edytorialowej.

Ważne jest dla mnie, aby poczuła się zaopiekowana i doceniona na każdym etapie sesji. Każda z nas ma swoją wyjątkową historię, a moją misją jest pomóc odkryć Jej magię i zainspirować ją do wzrostu.

Poniżej kilka przykładów:

fotograf_czestochowa_sesja_portretowa_kobieca_studio_40

sesja kobieca wykonana przez fotografa w Częstochowie