[Gallery not found]

Myśleli, że ich córka jest zbyt ruchliwa na sesję roczkową. Efekt przeszedł oczekiwania.

Witaj,

dziś chcemy zaprezentować Ci fotografie Amelki, wykonane z okazji ukończenia przez nią roczku.

Rodzice bardzo obawiali się, że ich córeczka jest zbyt ruchliwa i uparta na sesję roczkową. Powtarzali, że chcieliby mieć pamiątkę, ale to pewnie będzie trudne w realizacji lub niewykonalne.

Oczywiście takie wątpliwości ma większość rodziców, które zgłaszają chęć wykonania sesji. I zawsze efekt jest rewelacyjny. Fotograf z doświadczeniem w pracy z dziećmi może Wam sporo doradzić. Jeśli tylko pozwolicie się poprowadzić, efekty przerosną Wasze oczekiwania. Do dzieci trzeba cierpliwości, a my mamy jej ogromne pokłady :)

Roczek, czyli pierwsze urodzinki dzieciaczka to przełomowy czas zarówno w życiu malucha jak i rodziców. Zwykle w okolicy urodzin dziecko zaczyna chodzić. A potem zaczyna się jazda bez trzymanki… Dziecko jest tak szczęśliwe z tego powodu, że nie może ustać w miejscu.
Ponieważ pierwsze urodziny są wyjątkowe, bardzo często decydujecie się na uwiecznienie tego momentu. Pojawiają się pytania, kiedy najlepiej wykonać sesję roczkową?
Odpowiedź jest jedna: Zanim maluch poczuje się na tyle pewnie, że zacznie sam chodzić. Zwłaszcza jeśli mamy na myśli sesje studyjne. Dlaczego?
Plan zdjęciowy i lampy ustawione są w pewnym miejscu, dlatego przy biegającym maluchu sesja polega na łapaniu „zbiega” i umieszczaniu go z powrotem na planie. Dziecko też szybciej się denerwuje, ostatecznie, cały czas chce gdzieś iść, ale ląduje w tym samym miejscu…

Łatwiej wykonać taką sesję z biegającym malcem w plenerze. Zwłaszcza na trawce z drzewkami w tle. Nawet jeśli Dziecko ucieknie z kocyka, fotograf może pobiec za nim i ustrzelić zdjęcie w innym miejscu.

Jednak jeśli Wasz Maluch zacznie chodzić przed sesją… też damy radę! Zaufajcie nam, mamy doświadczenie w tym temacie. Jeśli jednak nie będziecie zadowoleni, gwarantujemy zwrot pieniędzy.

To jak? Zapisujesz swojego Maluszka na sesję? :)