[nggallery id="slider" template="slider"]

Fotografie lifestyle w domu - sesja rodzinna i ciążowa z dojazdem w Częstochowie.

Sesja lifestyle – co to takiego?

Sesje typu lifestyle zwykle odbywają się w domu u klienta, lub w miejscu Wam dobrze znanym. W środowisku naturalnym rodziny, zwykle najlepsze miejsca to salon, sypialnia, kuchnia lub pokój dziecięcy. Może to być tez spacer za domem. Sesja odbywa się na luzie, bardziej w formie reportażu z dnia rodziny. Oczywiście jako fotograf, chętnie podpowiem, które miejsca są bardziej fotogeniczne, które mniej. Jednak najważniejsze w tym naszym spotkaniu to Wasza zabawa, przytulanki, możecie piec ciasteczka czy grać w piłkę. Ja wraz z moim aparatem Nikodemem mogę w tej chwili pobawić się troszkę w paparazzi i podglądając Was zza krzaka, uwieczniać te cenne, naturalne chwile. :) Ten rodzaj sesji jest najodpowiedniejszy dla osób, które chciałyby mieć pamiątkę, ale boją się pozowania i sztuczności, a w dodatku najlepiej czują się w swoim środowisku naturalnym.

Latem sprawa jest łatwiejsza, piękne słoneczko i drugi dzień rozpieszczają, dlatego jest to najlepszy czas na tego typu sesję. Jednakże, jak przystało na profesjonalnego fotografa, dysponuję odpowiednim oświetleniem i sesja nawet w styczniu wyglądać będzie rewelacyjnie i naturalnie :) Zaufajcie mi :)

Poniżej przedstawiam Wam uroczą sesję ze zwariowaną rodzinką. Połączenie fotografii ciążowej, rodzinnej i dziecięcej. W stylu lifestyle można zrobić każdy rodzaj sesji :)
Jak Wam się podoba?

Ściskam,
Wasz fotograf lifestylowy w mieście Częstochowa, Kraków, Katowice :)