[nggallery id="slider" template="slider"]

Sesja ciążowa w stylu retro - fotograf Częstochowa.

Kilka słów na temat sesji ciążowej.

Sesję ciążową można zrealizować na wiele różnych sposobów. Część przyszłych mam decyduje się na klasyczne ujęcia, inne pragną bardziej artystycznych fotografii, jeszcze inne mamy marzą o naturalnych, a zarazem osobistych zdjęciach pościelowych w bieliźnie i bez.
Każdą osobę staramy się traktować jak najbardziej indywidualnie. Przed każdą współpracą staramy się przeprowadzić rozmowę z przyszłą modelką. Próbujemy dowiedzieć się o preferowany styl, w jaki sposób chciałaby zostać sportretowana, czego oczekuje po zdjęciach. Najważniejsze, aby przyszła mama dobrze czuła się w czasie sesji, i aby powstałe fotografie były jak najbardziej zbliżone do tych wymarzonych. Pamiętajcie, im więcej udzielicie nam informacji przed sesją zdjęciową, tym bardziej efekt będzie dla Was zadowalający.

Fotografia w stylu retro.

Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam troszeczkę inne podejście do tematu, mianowicie sesję ciążową w stylu retro. Klaudia i Vahe są szalenie pozytywnymi ludźmi, co dało się odczuć zarówno w czasie sesji ciążowej, jak i można zauważyć na samych zdjęciach. Zależało im, aby pamiątka nawiązywała klimatem do lat 50’s i 60’s. Chcieli również, aby zdjęcia były radosne, niekonwencjonalne, trochę z przymrużeniem oka. My ze swojej strony postanowiliśmy namówić przyszłych rodziców, aby pozwolili zaakcentować ormiańskie korzenie młodego taty. Czy nam się to udało, oceńcie sami :)

Pozdrawiamy ciepło, otuleni kocem, popijając zimową herbatkę,

Flesz.Ka Studio, Wasz fotograf ciążowy w Częstochowie, Krakowie i okolicach.

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_31

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_33

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_34

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_35

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_37

fotograf_sesja_ciążowa_częstochowa_kraków_dziecięca_38

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf Częstochowa, kraków