[nggallery id="slider" template="slider"]

Najbardziej magiczne 9 miesięcy w Twoim życiu - fotografia ciążowa Częstochowa.

W życiu kobiety nastaje czas liczony w miesiącach, a zapamiętywany w minutach. Dziewięć miesięcy ciąży, najbardziej magiczny stan w jakim może znaleźć się kobieta. Wydawać się może, że to szmat czasu, jednak z perspektywy zgodzicie się pewnie z nami – mija zaskakująco szybko.

Wielokrotnie słyszeliśmy już na sesjach dziecięcych opinie mam, które żałują, że nie zdecydowały się na sesję ciążową. Wbrew pozorom dziewięć miesięcy to szalenie mało czasu. Decyzja o zrealizowaniu sesji zdjęciowej jest często odkładana na później, i w pewnym momencie może okazać się, że czas już minął. Dzidziuś decyduje się wyjść na świat, brzuszek staje się przeszłością.

Przyszła mamo, pamiętaj, już nigdy nie będziesz wyglądać tak samo, nigdy więcej nie będziesz czuć się dokładnie w taki sam sposób. Już nigdy nie będą towarzyszyć Ci te same emocje, nawet jeśli ponownie będziesz w stanie błogosławionym. Każda ciąża jest jedyna i niepowtarzalna, tak jak i każdy noworodek. Wspomnienia z biegiem czasu zaczną się zacierać, jednak zawsze będziesz mogła powrócić do fotografii.

Nieustannie twierdzimy, że wspaniale jest wystąpić chociaż na kilku ujęciach z ojcem dziecka, mężem, partnerem. Cudownie zabrać na sesję starsze dzieci, jeśli takie macie czy też ukochanego psa lub kota. Zwierzaki to również członkowie rodziny, a oto właśnie chodzi, aby stworzyć prawdziwie rodzinną pamiątkę. Cudownie jest również wpleść element związany z Waszymi zainteresowaniami.

Pragniemy zaprezentować Wam kilka ujęć z uroczej sesji ciążowej. Uwielbiamy swoją pracę, dzięki której mamy możliwość poznawać tak wspaniałych ludzi, jak rodzice Ali. (Alicja przyszła na świat jakiś czas temu, rośnie z każdym dniem i mamy nadzieję zaprezentować jej sesję noworodkową w niedalekiej przyszłości) Jeszcze zanim mała Ala przyszła na świat, rodzice kształtowali jej doskonały gust muzyczny, piękne prawda? :)

Pozdrawiamy,

Wasz Fotograf ciążowy, Flesz.Ka Studio :)

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_08

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_07

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_01

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_04

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_05

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_02

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_03

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_06

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_09

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_10

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_11