[nggallery id="slider" template="slider"]

Sesja ciążowa oraz dziecięca Częstochowa - cudowna pamiątka

Ciąża, okres noworodkowy i niemowlęcy to z pewnością jedne z najpiękniejszych chwil każdej pary, która zdecyduje się na dzidziusia. Dziewięć miesięcy oraz pierwszy rok dziecka przemija bardzo szybko. Potomek zmienia się, rośnie z każdym dniem, miesiącem. Najlepszym sposobem na zatrzymanie tych chwil jest oczywiście fotografia i sesja ciążowa oraz sesja noworodkowa we Flesz.Ka Studio w Częstochowie.
Sesję ciążową możemy uwiecznić nie tylko w studio ale i w plenerze. Te ostatnie charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem oraz specyficzną plastyką.

Otoczymy opieką zarówno przyszłą mamę, jak i maleństwo (sesje noworodkowe najlepiej wykonywać w ciągu 7-14 dni od urodzenia dziecka) Ostatecznie wspólnie stworzymy historię cudu, jakim są narodziny. Opowieść zawarta na kartach tradycyjnego albumu fotograficznego lub eleganckiej i nowoczesnej fotoksiążki zawierająca nie tylko Zdjęcia, ale i teksty przygotowane przez rodziców, zdjęcie usg, wymiary noworodka po urodzeniu. Jest idealną możliwością na zatrzymanie tych cudownych, ulotnych chwil w Waszym życiu. Będzie również cudownym prezentem dla Waszego Dziecka, kiedy podrośnie.

Serdecznie zapraszamy, więc przyszłe mamy oraz tatusiów na sesje ciążowe oraz noworodkowe. Takie sesje będą również idealnym podarunkiem dla przyszłych rodziców.
Przy zakupie sesji, którą chcieliby Państwo podarować w prezencie, dostaną Państwo eleganckie pudełeczko z zaproszeniem na sesję gratis.

sesja ciążowa fotograf częstochowa 05

sesja ciążowa fotograf częstochowa 06

fotograf dziecięcy częstochowa 05

fotograf dziecięcy częstochowa 08

fotograf dziecięcy częstochowa 07