[nggallery id="slider" template="slider"]

Sesja rodzinna & sesja dziecięca - we Flesz.Ka Studio

Urocza rodzinka. Piękni rodzice, jeszcze piękniejsze dzieci. Julek lat 6 oraz Martynka, dumnie kończąca roczek. We Flesz.ka Studio cieszymy się bardzo, kiedy mamy możliwość fotografować tak wspaniałych ludzi. Zdjęcia dosłownie robiły się same!

Flesz.Ka Studio to również studio graficzne skierowane bezpośrednio do rodzin. To właśnie z naszą pomocą Wasze rodzinne pamiątki będą cieszyć oczy przez lata. Z radością zaprojektujemy dla Was fotoalbum, kalendarz, pocztówki z Waszymi zdjęciami i nie tylko oraz wydrukujemy w pojedynczym egzemplarzu. Wierzymy, że drukowane pamiątki rodzinne przetrwają więcej czasu niż ulotka czy katalog firmy. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt był oryginalny i niepowtarzalny z zachowaniem najnowszych trendów w projektowaniu graficznym.

Z przyjemnością prezentujemy połączenie zdjęć Waszych pociech z dowcipnymi oraz estetycznymi rysunkami. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Zaskoczcie bliskich niebanalnym prezentem.studio fotografii dzieciecej

sesja rodzice z dziecmi studio czestochowa

fotograf dzieciecy

fotografia dziecieca czestochowa fleszka

sesja dzieci

studio graficzne dla rodzin

studio graficzne dla rodzin