opinie

W tym dziale prezentujemy opinie o współpracy z Flesz.Ka Studio, Fotograf w mieście Częstochowa.
Jeśli mieliśmy możliwość wykonywać dla Ciebie zdjęcia, prosimy o napisanie kilku zdań na nasz temat, oraz o przesłanie na [email protected]. Dziękujemy!

***


Karolina to ciepła, sympatyczna i uważna osoba, współpraca z nią to była przyjemność. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportażowe i plenerowe są piękne. Karolina ma niebywałą zdolność „łapania” chwil i emocji na swoich zdjęciach. Nie wiem jak ona to robi, ale jej ujęcia prezentują relacje między ludźmi, kto ma jakie uczucia względem kogoś innego, zdjęcia wzruszają i bawią do łez. Forma w jakiej później dostajemy zdjęcia jest idealnie dopasowana do stylu w jakim był ślub i wesele. Oprawione w pięknym foto albumie będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Dziękujemy!
Marta i Mateusz

***


fotograf_ślubny_sesja_narzeczeńska_częstochowa_kraków_24


***


Dziękujemy za wspaniałą sesje :-) podejście do dziecka było super! Pani Karolina to ciepła i miła osoba a współpraca z Nią to sama przyjemność :-) Agata


***


Profesjonalne podejście do sesji i niesfornych „modeli” :) Polecam serdecznie Flesz.Ka Studio! Sabina i Krzysiek


***


Współpraca świetna, podejście do maluszka super, synek wolał się śmiać do Pani fotograf zamiast do mamy :) Przygotowanie do sesji super profesjonalne, na nasze przyjście gotowe były przykładowe stylizacje do wybrania przez nas, studio ogrzane tak że maluszkowi absolutnie nie mogło być chłodno i atmosfera bardzo przyjacielska!! Zapewniony mieliśmy również czas na karmienie i przytulanie kiedy synek tego potrzebował. Bardziej zadowolona już chyba być nie mogłam. Anna


fotografia_noworodkowa_czestochowa


***


Do Flesz.Ka Studio trafiłam dzięki wyjątkowo szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, zwanemu wyszukiwarką internetową. Okazało się to strzałem w dziesiątkę przy realizacji sesji niemowlęcej dla mojego 7-miesięcznego synka. Współpraca była bardzo przyjemna i jednocześnie profesjonalna. Fotograf Flesz.Ka Studio ma bardzo dobre podejście do dzieci i dużą cierpliwość, co było mocno przydatne przy ruchliwym niemowlaku:-) Atmosfera była bardzo wesoła i wyluzowana.

***

Rekwizyty do robienia zdjęć, wystroje, tła, też były świetne. Do wyboru były różne pasujące do sesji ubranka i maskotki. Można też oczywiście wziąć swoje rzeczy. Efekty sesji są super!

Polecam serdecznie sesję we Flesz.Ka Studio :-)
Małgorzata


fotografia_reklamowa_dziecięca_częstochowa_sesja_kraków_13

***


Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za współpracę oraz wspaniale przygotowany materiał.
Album – zarówno z reportażu ślubnego oraz z pleneru jest niesamowity! Profesjonalna robota! Jest to zdanie nie tylko moje, ale także osób, które miały okazję zobaczyć zdjęcia.
Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka i Paweł


dobra_fotografia_ślubna_częstochowa_kraków_fleszka_studio_039


***


Bardzo przyjemnie obserwowało się Pani pracę jako fotografa. Ujęła mnie bardzo Pani delikatność w stosunki do naszej córeczki. Efekt sesji w
postaci pięknych zdjęć naszej córeczki zarówna dla niej jaki i dla nas w przyszłości będzie fantastyczną pamiątką.
Anna


fotograf_częstochowa_noworodkowy_dziecięcy_ciążowy_studio_kraków_16

***


Fotograf Karolina z Flesz.Ka Studio, to niezwykle miła i skromna osoba o wieelkim Serduchu. Szczególnie do fotografii. Od razu widać, że kocha to co robi. Chwile uchwycone w kadrze, każdy zatrzymany moment to coś pięknego! Nasz reportaż ślubny, plener, wcześniejsza sesja do zaproszeń czy zdjęcia naszej Majeczki…nie ma osoby, która nie zachwycałaby się fotografiami. Ochów i achów nie ma końca. A i my podobamy się sobie na zdjęciach, to prawie cud! Karolina ma milion pomysłów ale też, albo przede wszystkim jest otwarta na propozycje. Dzięki temu takie modele- nie modele jak my, czuliśmy się swobodnie przed obiektywem a czas płynął szybko, nawet za szybko za to w świetnej atmosferze. Patka i Damian.


029 fotograf kreatywny plener slubny vintage czestochowa krakow


***

Współpraca z Flesz.Ka Studio:
Prawdziwa profesjonalistka, doskonale znająca się na fotografowaniu. Każdy, kto oglądał wykonane przez Nią zdjęcia, był pod naprawdę dużym wrażeniem. Świetnie uchwycone ważne momenty, śmieszne sytuacje i ciekawostki – między innymi dzięki temu, że cały czas była z aparatem w rękach. Była też świetnie przygotowana i rozeznana w planie całego tego najważniejszego dla nas dnia: już na samym początku naszej współpracy dała nam do wypełnienia stosowną ankietę. Albumy, które dla nas przygotowała, wykonała naprawdę starannie. No i plener: sama pomyślała o odpowiednim dniu i zaproponowała mnóstwo pomysłów na lokalizację i wykonanie tej sesji. Przygotowała też bardzo dużo śmiesznych rekwizytów. Spędziła wtedy z nami ponad siedem godzin. Gdybyśmy mieli ponownie wybierać lub polecić komuś fotografa, to na pewno byłaby to Flesz.Ka Studio. Marta i Bartosz.

fotograf ślubny częstochowa 74


***

Takie sesje nie są może tanie i pewnie nie tak łatwo znaleźć naprawdę dobrego fotografa, ale ja jestem niesamowicie zadowolona! Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, bo Zuzia prawie całą sesję przepłakała. Niestety ma teraz marudny okres i źle reaguje na obcych (ojjj teraz to na pewno nie pojechałabym z nią na Lanzarote ;) ), a poza tym była już śpiąca. Uparłam się, że chcę zdjęcia w popołudniowym świetle, tuż przed zachodem słońca (kto robi zdjęcia ten wie, że to najkorzystniejsze światło ;) ), a zapomniałam o tym, że w tym czasie Zuzia zwykle już usypia. Mimo to Pani fotograf udało się uchwycić na zdjęciach te nieliczne momenty, gdy Zuzia była spokojna, a czasem nawet się uśmiechnęła ;)


(fragment posta odnoszącego się do naszej sesji autorstwa Anwen – Włosomaniaczki. Źródło: Czy warto robić sesję zdjęciową dziecku

link do zdjęć z sesji: Sesja zdjęciowa uroczej Zuzi.

***