Odkryj najlepszą wersję siebie - Twoja transformacja

Odkryj jaka jesteś piękna, wartościowa i jedyna w swoim rodzaju!

Poczuj się znów kobieco i atrakcyjnie.

Zrób coś dobrego TYLKO dla siebie

Droga Kobieto, jestem dla Ciebie z moim doświadczeniem, wrażliwością, sercem i kobiecą energią, aby dać Ci uwagę i zajrzeć do Twojej duszy. Jestem, aby usłyszeć Twoje potrzeby. Jestem, aby pokazać Ci coś o czym nie wiesz lub dawno o tym zapomniałaś.

Jeśli czujesz ostatnio, że…

Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś TAK, jesteś w dobrym miejscu! Doświadczenie Odkryj najlepszą wersję siebie jest dla Ciebie!

Przeczytaj więcej, na czym polega i co możesz zyskać.

Odkryj najlepszą wersję siebie… co to takiego?

Odkryj najlepszą wersję siebie… to przeżycie, którego trudno szukać gdzieś indziej, czy porównywać do czegokolwiek… to wyjątkowe doświadczenie, całkowicie tworzone według Twoich pragnień i potrzeb. Trochę jak z szyciem ubrań na miarę.

To przeżycie transformacyjne, sposób, aby spojrzeć na siebie na nowo… aby nabrać pewności siebie. W dniu sesji, poczujesz się rozpieszczona i odprężona.

Obiecuję, że odkryję w Tobie piękno, moc, radość, własną akceptację, kobiecość… odnajdę w Tobie to czego Ci brakuje lub przygasło w natłoku codziennych spraw. Przeżyjesz cudowną przygodę… metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną… Bo to jak wyglądasz ma wpływ na to jak się czujesz i Twoje myśli oddziałują na Twoje ciało. 

Co więcej, te nowe uczucia zostaną z Tobą na później… a fotografie, które o tym będą Ci przypominać w każdym momencie staną się źródłem Twojej wewnętrznej siły i pewności siebie. Pozwól się zainspirować!

Jak przebiega przygoda „Odkryj najlepszą wersję siebie”?

1. Konsultacja

Twoja przygoda z kobiecą sesją zdjęciową zaczyna się na osobistej konsultacji. Rozmawiamy o typach sesji oraz Twoich oczekiwaniach i marzeniach. Opowiadasz mi o swoich potrzebach i pomysłach, a ja proponuję Ci w jaki sposób mogę je spełnić. Wspólnie projektujemy sesję spersonalizowaną dla Ciebie.

2. Konsultacja stylizacyjna

Następnie umawiamy się na video rozmowę - przegląd Twojej szafy. Wspólnie przejrzymy Twoje ubrania, doradzę Ci co zabrać ze sobą, co podkreśli Twoją figurę i charakter. Możesz również korzystać z garderoby znajdującej się w studio.

3. Ostatnie przygotowania

Dzień przed sesją zdjęciową zadzwonię do Ciebie, aby sprawdzić jak się czujesz oraz Cię uspokoić

4. Daj się rozpieścić

W dniu sesji pozwól się rozpieścić mojej zaufanej ekipie. Zaczniesz swoją przygodę w salonie u wizażystki, gdzie poczujesz się zaopiekowana i rozluźniona. Następnie spotkamy się w moim ciepłym i przyjemnym studio fotograficznym. W kameralnej atmosferze poczujesz się swobodnie i komforotowo. Wspólnie rozpakujemy Twoje stylizacje lub przymierzysz Twoje ulubione kreacje z studyjnej szafy...

5. Twoje niezapomniane przeżycie

Kiedy będziesz gotowa rozpocznie się Twoja sesja zdjęciowa. W tym dniu możesz liczyć na moją uwagę na każdym kroku. Pomogę Ci oswoić się z obiektywem Poprowadzę Cię krok po kroku, powiem jak się ustawić, jakiej użyć mimiki oraz jak wydobyć z siebie odpowiednią energię, abyś poczuła się atrakcyjnie. Będziesz wyglądać i czuć się zniewalająco, dlatego nie zapomnij umówić się na wieczór!

6. Prezentacja gotowych zdjęć

Po sesji umówimy się spotkamy się na prezentacji zdjęć. Zobaczysz wspaniały efekt naszej pracy - przygotowane fotografie. Gotowe będziesz mogła zabrac ze sobą do domu i cieszyć się nimi już zawsze. Swoje zdjęcia możesz zaprezentować na ścianie, trzymać w luksusowym folioboxie lub podarować bliskiej osobie.

Co otrzymam?

To co otrzymasz zależy od Ciebie, oraz od pakietu, który wybierzesz. Otrzymasz swoje kobiece portrety, które będą dowodem Twojej transformacji, będą Ci przypominać jaka jesteś silna, piękna i wartościowa. Zawsze kiedy będziesz tego potrzebować, będziesz mogła na nie spojrzeć i dodać sobie otuchy.

Wszystkie wybrane fotografie otrzymasz w najwyższej jakości wydruku, każde oprawione w elegancką białą ramkę passepartout. Wszystko, aby zapobiec ich utracie w razie awarii nośnika pamięci. Oczywiście otrzymasz również dostęp do wersji cyfrowych.

W wyższych pakietach otrzymasz drewnianą szkatułkę do przechowywania Twoich portretów lub luksusowy aksamitny foliobox, który ma za zadanie chronić Twoje fotografie przed światłem. W zależności od Twojego wyboru, otrzymasz również piękny fotoportret na ścianę. 

Pamiętaj, że za nic nie płacisz w ciemno. Podczas prezentacji zobaczysz efekt swojej sesji i kupisz tylko te fotografie, które skradną Twoje serce i które będziesz chciała zachować. Może być to jedno ujęcie, a może być to pełen foliobox wypełniony fotografiami i dodatkowe powiększenia na ścianę. Czy jesteś gotowa podjąć to słodkie ryzyko, że mogą spodoba Ci się wszystkie? :) 

Moje Bohaterki

Od sześciu lat portretuję kobiety w różnym wieku i pomagam odkrywać wewnętrzny blask. Nie musisz mieć doświadczenia i nie musisz być fotogeniczna, aby otrzymać wyjątkowe fotografie kobiece. Moim zadaniem jest ustawić Cię na sesji tak, abyś wyglądała korzystnie i atrakcyjnie. Poprowadzę Cię od samego początku, od czubka głowy po koniuszki palców. To moja praca, sprawić, abyś na sesji poczuła się bezpiecznie i wyjątkowo.

Moje bohaterki to (nie)zwykłe kobiety, sfotografowane w wyjątkowy sposób. Czuły się zaopiekowane i przeprowadzone za rączkę od samego początku do końca tej niezwykłej przygody :) Niczym nie musiały się martwić, dlatego na sesji wreszcie mogły się otworzyć i rozkwitnąć… jak piękne kwiaty. Zobacz sama… :)

Ile razy przeglądając swoje zdjęcia, smuciłaś się i byłaś sfrustrowana, że nie odzwierciedlają Ciebie tak jak tego chcesz? I jak na to zasługujesz?

Wizja pięknego portretu, którym można się cieszyć lub pochwalić gdzieś umknęła? Pozostawiając Cię z tym co zawsze? Z myślą, że jesteś niefotogeniczna i źle wychodzisz na zdjęciach? Przecież w lustrze wyglądasz inaczej! Jesteś gotowa na o wiele więcej?

Po sesji Odkryj najlepszą wersję siebie, uświadomisz sobie, że możesz wyglądać pięknie i atrakcyjnie na zdjęciach. A fotogeniczność to kwestia kompetencji świetnego fotografa i umiejętnego sfotografowania kobiety. W prosty i przejrzysty sposób ustalimy Twoje cele i potrzeby oraz plan działania. Zaplanuję specjalnie do Ciebie dopasowaną sesję fotograficzną. W efekcie otrzymasz wyjątkowe kobiece fotografie, które pomogą Ci zmienić myślenie o samej sobie.

Bardzo płynnie przeprowadzę Cię za rękę przez wszystkie aspekty sesji, poczynając od konsultacji, poprzez przegląd szafy i zaplanowanie stylizacji. Zdradzę Ci tajniki efektywnego pozowania, dzięki czemu będziesz wiedziała jak ustawić się do zdjęcia, na kolejnym spotkaniu towarzyskim.

Na sesji pokażę Ci dokładnie jak się ustawić, od czubka głowy po palce u stóp oraz jak uzyskać mimikę, aby otrzymać efekt o jakim marzysz. .

Przed i po…

sesja portretowa tranformacja kobiety dojrzałej częstochowa kraków warszawa
Joanna
Ilona
metamorfoza premium przed i po fotografia kobieca wizerunkowa częstochowa, kraków, warszawa
Zofia
Agata
Elżbieta
Klaudia

Dlaczego warto przyjść na sesję akurat do mnie?

Dzień dobry, nazywam się Karolina Grzesiak, prowadzę Fleszka Studio Fotograficzne. Od sześciu lat czerpię radość, energię i inspirację z portretowania kobiet w każdym wieku i w różnych momentach życia. Pomagam odkrywać wewnętrzny blask, pewność siebie, akceptację i kobiecość.

W portretowaniu kobiet odnalazłam swoją misję i wartość. Uwielbiam odkrywać gwiazdę w każdej mamie, żonie czy córce. W zwykłych ludziach widzę niezwykle piękno. 

Moi klienci uważają mnie za najlepszego fotografa, a efekty naszego spotkania za genialną pamiątkę na najwyższym poziomie artystycznym. Ludzie cenią we mnie wrażliwość, zaangażowanie, uwagę, cierpliwość, pomysłowość oraz miłą atmosferę. Często słyszę, że przeprowadzam sesje bardzo profesjonalnie. Prowadzę moje bohaterki od samego początku, od planu sesji, przez wybór stylizacji po pozowanie i mimikę. Pomagam we wszystkim, ponieważ uważam, że fenomenalny portret zależy tylko i wyłącznie od fotografa. I dlatego osiągam tak zaskakujące efekty.

Sprawiam, że kobiety widzą siebie tak jak na to zasługują. Zawodowo odkrywam w zwykłych kobietach moc, siłę, kobiecość i seksapil, często zagubione w natłoku codziennych spraw. Zaufaj mi, a namaluję Twój najpiękniejszy portret jaki widziałaś. Zapraszam Cię do mojego świata. 

Czekam właśnie na Ciebie!

Na swoim koncie mam kilkaset sesji w całej Polsce. Brałam udział w wielu wystawach zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Jestem dwukrotną stypendystką Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie sztuk plastycznych. Moje prace publikowały magazyny zarówno polskie jak i zagraniczne, takie jak Glamour, Kmag, Cole Magazine i inne. W 2016 roku zostałam laureatką ogólnopolskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez magazyn Glamour oraz firmę odzieżową Reserved. Jako jedna z pięciu osób uczestniczyłam w ekskluzywnych i jedynych dotąd warsztatach fotografii prowadzonych przez najlepszego polskiego fotografa mody Marcina Tyszkę.

Zrealizowałam kilka własnych projektów fotograficznych, między innymi portretowałam ludzi w Burkina Faso. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu możecie mieć pewność, że przeżyłam wszystko i nic mnie już nie zaskoczy. Jestem w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Rekomendacje

Przypomnę Ci co zyskasz dzięki sesji ze mną:

* Niezwykłe doświadczenie

* Dzień rozpieszczania – Dzień Księżniczki :)

* Moją uwagę na każdym kroku. Będę Ci we wszystkim asystować.

* Poczujesz się bezpieczna, zaopiekowana i naładowana pozytywną energią.

* Twoje piękne portrety, eleganckie i luksusowe produkty

* Większą pewność siebie i wiarę we własne możliwości

* Kobiecą metamorfozę

*Zaskakująca przemiana i piękne portrety wzbudzają zainteresowanie przyjaciół, znajomych, płci przeciwnej…

* Interesujące zdjęcia wizerunkowe wzbudzają zaufanie w klientach i kontrahentach, często otwierają nowe możliwości zawodowe. Dobre zdjęcie biznesowe zarabia na siebie wielkrotnie!

Jak zarezerwować sesję?

Umów się na KONSULTACJĘ przed sesją i dowiedz się o wszystkich szczegółach. Wybierzemy dostępny termin sesji, dobierzemy dla Ciebie idealny PAKIET fotografii oraz wstępnie zaczniemy projektować twoją idealną Sesję i Przemianę.

Wypełnij formularz poniżej.