Pozwól sobie na Ekskluzywną Sesję Zdjęciową. poczuj się piękna i pewna siebie

kobieca sensualna sesja zdjęciowa portretowa fotograf w studio fotograficznym w Częstochowie

Odkryj jaka jesteś piękna, wartościowa i jedyna w swoim rodzaju!

Poczuj się znów kobieco i atrakcyjnie.

Zrób coś dobrego TYLKO dla siebie

Droga Kobieto, jestem dla Ciebie z moim doświadczeniem, wrażliwością, sercem i kobiecą energią, aby dać Ci uwagę i zajrzeć do Twojej duszy. Jestem, aby usłyszeć Twoje potrzeby. Jestem, aby pokazać Ci coś o czym nie wiesz lub dawno o tym zapomniałaś.

Ta rozmowa jest dla Ciebie, jeśli:

Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś TAK, jesteś w dobrym miejscu! Doświadczenie Odkryj siebie na nowo jest dla Ciebie!

Przeczytaj więcej, na czym polega i co możesz zyskać.

Odkryj najlepszą wersję siebie… co to takiego?

Odkryj najlepszą wersję siebie… to przeżycie, którego trudno szukać gdzieś indziej, czy porównywać do czegokolwiek… to wyjątkowe doświadczenie, całkowicie tworzone według Twoich pragnień i potrzeb. Trochę jak z szyciem ubrań na miarę.

To przeżycie transformacyjne, sposób, aby spojrzeć na siebie na nowo… aby nabrać pewności siebie. W dniu sesji, poczujesz się rozpieszczona i odprężona.

Obiecuję, że odkryję w Tobie piękno, moc, radość, własną akceptację, kobiecość… odnajdę w Tobie to czego Ci brakuje lub przygasło w natłoku codziennych spraw. Przeżyjesz cudowną przygodę… metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną… Bo to jak wyglądasz ma wpływ na to jak się czujesz i Twoje myśli oddziałują na Twoje ciało. 

Co więcej, te nowe uczucia zostaną z Tobą na później… a fotografie, które o tym będą Ci przypominać w każdym momencie staną się źródłem Twojej wewnętrznej siły i pewności siebie. Pozwól się zainspirować!

Trzy kluczowe etapy Twojej ekskluzywnej sesji zdjęciowej:

1. Konsultacja

To początek naszej wspólnej podróży. Podczas konsultacji chcę Cię poznać, dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich potrzebach. To ważny moment, który pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i stworzyć sesję, która będzie wyjątkowa i dopasowana do Ciebie.

2. Praca przed sesją

Ten etap to coś więcej niż przygotowania do sesji. To czas, w którym razem nad Twoją pewnością siebie i komfortem przed obiektywem. Pracujemy nad Twoim wizerunkiem, stylizacją sylwetki, a także nad przekonaniami i emocjami, które wpływają na Twoje poczucie piękna. Chcę, abyś poczuła się swobodnie i zrelaksowana podczas sesji.

3.Dzień sesji

To moment prawdziwej transformacji. Podczas sesji doświadczysz magii aparatu, która pozwoli Ci na nowo odkryć swoje piękno i siłę. To chwila, w której stajesz się gwiazdą, a ja jestem tu, aby uchwycić to piękno na zdjęciach. Dzięki mojej pomocy i wsparciu poczujesz się pewna siebie i wyjątkowa.

Polecam tą sesje każdej kobiecie, w każdym wieku, które chce poczuć się wyjątkowa i nauczyć technik, które staną się nawykami w życiu codziennych. 

Karolina bardzo skutecznie i profesjonalnie otwiera swoich klientów, a wtedy oni zaczynaja widzieć swoje ukryte piękno i cała blokada, którą normalnie tworzyć aoarat znika. To co na zdjęciach to dopiero początek ogromnej metamorfozy, której jesteśmy prekursorami.

 

AGATA

Przed i po…

sesja portretowa tranformacja kobiety dojrzałej częstochowa kraków warszawa
Joanna
Ilona
metamorfoza premium przed i po fotografia kobieca wizerunkowa częstochowa, kraków, warszawa
Zofia
Agata
Elżbieta
Klaudia

Dlaczego warto przyjść na sesję akurat do mnie?

Nazywam się Karolina Grzesiak i jestem fotografem. 

Jestem przekonana, że piękno i pewność siebie nie jest zależne od wieku czy rozmiaru. W każdej kobiecie można odkryć coś wyjątkowego, jestem tu, aby pokazać Ci, że możesz czuć się i wyglądać kobieco, atrakcyjnie.  Pomogę Ci rozwinąć skrzydła przed obiektywem, abyś mogła odkryć swoje piękno. Przy pomocy aparatu i pracy z Twoimi przekonaniami, emocjami sprawię, że odkryjesz w sobie piękno i poczujesz się bardziej pewna siebie.

Otworzyłam w Częstochowie Fleszka Studio Fotograficzne z myślą, aby pomagać kobietom odkryć w sobie piękno, kobiecość i pewność siebie. Wierzę, że kiedy kobieta uwierzy w siebie, może zdobywać świat.

W portretowaniu kobiet odnalazłam swoją misję i wartość. Uwielbiam odkrywać gwiazdę w każdej mamie, żonie czy córce. W zwykłych ludziach widzę niezwykle piękno. 

Sprawiam, że kobiety widzą siebie tak jak na to zasługują. Zawodowo odkrywam w zwykłych kobietach moc, siłę, kobiecość i seksapil, często zagubione w natłoku codziennych spraw. Zaufaj mi, a namaluję Twój najpiękniejszy portret jaki widziałaś. Zapraszam Cię do mojego świata. 

Czekam właśnie na Ciebie!

Na swoim koncie mam kilkaset sesji w całej Polsce. Brałam udział w wielu wystawach zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Jestem dwukrotną stypendystką Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie sztuk plastycznych. Moje prace publikowały magazyny zarówno polskie jak i zagraniczne, takie jak Glamour, Kmag, Cole Magazine i inne. W 2016 roku zostałam laureatką ogólnopolskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez magazyn Glamour oraz firmę odzieżową Reserved. Jako jedna z pięciu osób uczestniczyłam w ekskluzywnych i jedynych dotąd warsztatach fotografii prowadzonych przez najlepszego polskiego fotografa mody Marcina Tyszkę.

Zrealizowałam kilka własnych projektów fotograficznych, między innymi portretowałam ludzi w Burkina Faso. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu możecie mieć pewność, że przeżyłam dużo i nic mnie już nie zaskoczy. Jestem w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Rekomendacje

Dosia Dewódzka
2023-07-26
Miałam przyjemność współpracować z niezwykła Karolina , która okazała się być moja sąsiadką z rodzinnej dzielnicy. Karolina wykazała się mega profesjonaliska a nasza sesja zdjęciowa wyszła tak jak sobie wymarzyła ją a nawet i lepiej . Przebiegała w miłej i zabawnej a zarazem profesjonalnej atmosferze. Miło było pobawić się chociaż trochę w modelkę o której kiedyś marzyłam. Ten czas napewno zapomietam na zawsze poprzez niezapomniane zdjęcia oraz filmik z przygotowań i super zabawy . Mogę polecieć Karolinę każdemu kto chce spełnić swoje marzenia odnośnie sesji zdjęciowej i bycia modelka chociaż na chwilę! Karolina to super fotograf i z sercem . Otwarta na każde propozycje i wyzwania na które czeka i chce im sprostać. Ja osobiście jestem przeszczesliwa, że wybrała właśnie ją ! Polecam z całego serduszka tą fotografkę ❤️❤️
Xyz Abcd
2022-11-25
Doskonała współpraca. Dziękujemy za świetną sesję rodzinną. Pani Karolina dostosowała ofertę do naszych nietypowych potrzeb, realizując wymagającą sesję dla jedenastu osób, organizując indywidualnie scenerię i otaczając opieką całą naszą sporą i różnorodną grupę. Mimo trudnych warunków pogodowych (lipcowego upału) dbała o samopoczucie modeli - od najmłodszych szkrabów po seniorów rodu - i swobodną, przyjazną atmosferę. Efektem jest piękny komplet zdjęć, który na pewno spełni swoją rolę i będzie wspaniałą ilustracją trzech pokoleń drzewa genealogicznego rodziny i ozdobą rodzinnych albumów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tę wyjątkową sesję i możemy szczerze polecić Panią Karolinę innym klientom.
Agata Gajda-Stępniak
2022-06-11
Polecam tą sesje każdej kobiecie, w każdym wieku, które chce poczuć się wyjątkowa i nauczyć technik, które staną się nawykami w życiu codziennych. Cała sesja przebiega w klimacie bardzo spokojnym, ale w pełni profesjonalnym i świetnie zaplanowanym. Karolina bardzo skutecznie i profesjonalnie otwiera swoich klientów, a wtedy oni zaczynaja widzieć swoje ukryte piękno i cała blokada, którą normalnie tworzyć aoarat znika. To co na zdjęciach to dopiero początek ogromnej metamorfozy, której jesteśmy prekursorami.
Monika Lichterowicz
2022-05-14
Dzisiaj miałam zaszczyt poznać Karolinę. Zorganizowała nasza sesję fotograficzną na najwyższym poziomie. Sesja poprzedzona była wymianą informacji o nas samych, o naszych oczekiwaniach , co chcemy przez taki przekaz wyrazić. A wszystko po to aby nas poznać i indywidualnie zaplanować to dzisiejsze wydarzenie. Atmosfera w kameralnym studiu fotograficznym, pozwoliła na wyrażenie swoich emocji i uczuć. Każda kobieta, niezależnie od wieku czuje się kimś wyjątkowym. Karolina jest osobą bardzo ciepłą, serdeczną, bezpośrednią. W połączeniu z profesjonalizmem SUPER😊. Na pewno będę polecać ją swoim znajomym, bo wiem że będą zadowoleni, tak jak ja. Nie mogę też tu pominąć profesjonalnego przygotowania do sesji - makijaż i fryzura. Warto było czekać na efekt końcowy. Zdjęcia są rewelacyjne
Barbara Litkowicz
2022-05-11
Było wcześniej trochę stresu ale sesja zdjęciowa okazała się dobrą zabawą. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia. W sumie najtrudniejsze było wybranie kilkunastu ujęć z całego setu 😉
Szymon Łągiewka
2021-05-24
Olga
2021-04-09
Bardzo polecam :) Do podjęcia współpracy z Flesz.ka Studio skłoniła mnie świetna strona internetowa. Na sesji zero stresu, fotograf wszystko tłumaczy i udziela wskazówek. Zrealizowałyśmy sesję ciążową i niemowlęcą. Efekty są wspaniałe. Było warto - takie zdjęcia to pamiątka na lata.
Karolina Bieś
2021-02-26
Czas spędzony na sesji ciążowej był magiczny, bawiłam się świetnie, nie czułam presji. Karolina przygotowała niesamowite suknie, które dały spektakularny efekt. Zdjęcia wyszły zjawiskowe i zostały pięknie zapakowane ❤️ polecam!
Agnieszka Stefani
2021-02-01
Sesja noworodkowa była moim marzeniem, ale los tak chciał że udało nam się spotkać dopiero kiedy maluszek miał 6 tygodni. Mimo to zdjęcia koszykowe mojego synka są przepiękne udało nam się osiągnąć to co chciałam, a wspólne zdjęcia rodzinne wspaniale je uzupełniają. To była przemiła współpraca i mam nadzieję że nadarzy się okazja na kolejne zdjęcia.

Przypomnę Ci co zyskasz dzięki sesji ze mną:

* Niezwykłe doświadczenie

* Dzień , kiedy to Ty będziesz najważniejsza.

* Moją uwagę na każdym kroku. Będę Ci we wszystkim asystować.

* Poczujesz się bezpieczna, zaopiekowana i naładowana pozytywną energią.

* Twoje piękne portrety, eleganckie i luksusowe produkty

* Większą pewność siebie i wiarę we własne możliwości

* Kobiecą metamorfozę

*Zaskakująca przemiana i piękne portrety wzbudzają zainteresowanie przyjaciół, znajomych, płci przeciwnej…

* Interesujące zdjęcia wizerunkowe wzbudzają zaufanie w klientach i kontrahentach, często otwierają nowe możliwości zawodowe. Dobre zdjęcie biznesowe zarabia na siebie wielokrotnie!

Porozmawiajmy, od tego zwykle wszystko się zaczyna…

Umów się na rozmowę ze mną, w trakcie której:

  • odkryjemy, z czym tak naprawdę się zmagasz
  • poznam Cię bliżej
  • wspólnie ustalimy jak mogę Ci pomóc

 

Jeśli nie możesz dopasować do siebie terminu, napisz do mnie na info@fleszkastudio.pl