[Gallery not found]

Jak wyleczyć się kompleksów i nabrać pewności siebie?

Joasia na sesji powiedziała mi piękne słowa… że sesja u mnie to trochę jak wizyta u terapeuty, że można się wyleczyć z kompleksów…
To dla mnie zaszczyt usłyszeć coś takiego! Bo wkładam ogrom pracy, abyś droga Kobieto dokładnie tak się u mnie poczuła. To jak siebie widzisz, jak o sobie myślisz, jak postrzegasz świat wpływa na to jak wyglądasz. Od samego początku, już na pierwszej konsultacji zaglądamy wspólnie w głąb Twojej duszy, aby ujrzeć Twoje potrzeby. I z dużą dokładnością potrafię odkryć lub podkreślić to czego Ci brakuje… lub to co prawdopodobnie przygasło w natłoku obowiązków dnia codziennego.
Prawdopodobnie dlatego coraz częściej słyszę głosy moich klientek, że tak właściwie to nie przychodzą do mnie tylko po zdjęcia, ale aby przejść ze mną właśnie tę drogę, przeżyć TO doświadczenie… Aby poczuć się ze sobą dobrze, odkryć prawdziwy obraz siebie… czasem, aby nabrać pewności siebie.
A piękny portret to efekt wykonanej pracy, jeszcze na długo przed sesją… wisienka na torcie… i namacalny dowód kobiecej przemiany. Te zdjęcia zawsze będą Ci przypominać, jak wielka siła i ogromne możliwości posiadasz. Jaka jesteś wspaniała i wartościowa.
Zainteresowałam Cię?
Jeśli tak, to gorąco zapraszam, zapisz się na konsultację, zrób pierwszy krok dla siebie, a efekty przerosną Twoje oczekiwania ❤ Odkryj najlepszą wersję siebie!
Reasumując, zapisy na konsultacje: info@fleszkastudio.pl lub zadzwoń 794 678 848
Czekam na Ciebie,
Karolina