[Gallery not found]

Sesje wiosenne - kwiatowa magia na zdjęciach.

Kontynuując tradycję, chciałabym Was zaprosić na Maraton Sesji Wiosennych 2020 :) Zapisy już trwają! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.

Czego się można spodziewać?

Dwie nowe scenki. Kwiaty, drewno, zieleń, biel, energetyczne kolory. Radość i świeżość :) Elementy wielkanocne na indywidualne życzenie.
Zdjęcia zamieszczone poniżej to ilustracja, jak sesje wiosenne wyglądały w zeszłym roku. W tym roku przygotujemy jeszcze lepsze dekoracje :)


Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł / ujęcie.

W ramach mini sesji wiosennej możemy wykonać:
* zdjęcia rodzinne
To świetna okazja do zrealizowania zdjęcia wspólnego całej rodzinki czyli rodzice + dzieci. Zwłaszcza, jeśli zawsze tata lub mama robi zdjęcie, i zawsze kogoś z Was brakuje na wspólnym zdjęciu.

* zdjęcia niemowlęce (niemowlęta, które nie siedzą samodzielnie tylko z rodzicem)
Idealna okazja, aby uchwycić przełomowy moment w życiu Twojego dziecka. Twój bobas właśnie zaczął siedzieć sam? Stawia pierwsze kroki? Kończy roczek? Utrwalmy te piękne chwile w Waszym życiu na szybkiej sesji.

* zdjęcia dziecięce
Twoje dziecko idzie kończy przedszkole? Ma w krótkim czasie urodziny? A może Twój nastolatek za kilka chwil będzie zdawać egzamin gimnazjalny lub… maturę? To świetny moment na zatrzymanie chwili! Sesje przeprowadzane są szybko i sprawnie, dlatego nawet najbardziej niecierpliwy potomek wytrwa te kilka chwil przed naszym obiektywem.

* zdjęcia ciążowe / brzuszkowe
Nie masz jeszcze swojej pamiątki z brzuszkiem? Nie jesteś pewna czy wytrwasz pełną sesję? Poród już za chwilę, ale nie miałaś głowy, aby pomyśleć o umówieniu terminu wcześniej?
To wspaniale, mini sesja jest świetnym rozwiązaniem na ostatnią chwilę przed porodem. Dekoracje kwiatowe rewelacyjnie sprawdzą sie w tej roli!

* zdjęcia portretowe / kobiece
* zdjęcia parowe / narzeczeńskie
* ze zwierzakiem
* inne – według Waszych potrzeb.

Zarezerwuj termin sesji dla swojej rodziny, napisz do nas na info@fleszkastudio.pl lub przez poniższy formularz

    Poniżej prezentujemy przykładowe opinie dotyczące mini sesji i nie tylko:
    Zobacz więcej na naszym profilu facebook lub profilu google.