[nggallery id="slider" template="slider"]

7 pomysłów na ponadczasowy prezent świąteczny.

Coraz bliżej święta… coraz bliżej święta…
Przygotowanie spersonalizowanego prezentu zajmuje więcej czasu, dlatego też dobrze jest pomyśleć o upominkach świątecznych odpowiednio wcześnie. Dzięki temu unikniecie ogromu stresu, a prezenty będą perfekcyjne. W związku z tym ogłaszamy, że sezon na świąteczne polowania został otwarty ;)

W tym roku realizujemy mini sesje z dwiema stylizacjami świątecznymi. W sesjach udział może wziąć każdy – zarówno dorośli, jak i dzieciaczki od 5 miesiąca życia. Proponujemy sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe, parowe, portretowe – kobiece. Sesje wykonujemy od 16 do 18 listopada. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod info@fleszkastudio.pl

Piękne zdjęcia to dopiero początek… oczywiście jeszcze lepiej prezentują się fotografie, które można dotknąć lub powąchać :) Dlatego też przygotowaliśmy 10 pomysłów na ponadczasowe prezenty świąteczne z wykonanymi przez nas fotografiami. Oczywiście możecie zamówić je samodzielnie, lub z naszą pomocą. Dlaczego ponadczasowe? Fotografie to jeden z tych prezentów, który docenia się z upływem czasu. Miło jest wspominać sesje dziecięce, starszaków lub nastolatków… :)

Oczywiście poniższe propozycje można dowolnie łączyć. Pamiętajcie również, że umiejętnie i ciekawie przygotowany projekt graficzny może rewelacyjnie wzbogacić wygląd standardowych przedmiotów.

1. KALENDARZ ŚWIĄTECZNY / JEDNOPLANSZOWY / KALENDARZ MAGNESOWY NA LODÓWKĘ / KALENDARZ 12 STRONICOWY
Kalendarz jest rewelacyjnym pomysłem na prezent zwłaszcza dla Dziadków. Flesz.Ka Studio wie co dobre, dlatego do każdej mini sesji świątecznej dodajemy kalendarz jednoplanszowy ze zdjęciem w prezencie!

 

2. Albumik – breloczek
Uroczy gadżet dostępny w słodkich kolorach. Zawiera 10 mini rozkładówek, które obdarowana osoba zawsze może mieć przy sobie. Słyszeliśmy, że albumiki – breloczki uwielbiają zwłaszcza kobiety. Ulubione fotografie można mieć zawsze przy sobie :)


3. Poduszka z nadrukiem.
Ciekawym, ale i praktycznym prezentem jest miękka podusia z nadrukiem ze zdjęciem okraszonym pięknym projektem graficznym.


4. Świąteczne magnesy na lodówkę.
Czy Wy też kolekcjonujecie magnesy na lodówce? Można zbierać magnesy z odwiedzanych miejsc, lub z każdego roku. Lodówka jest rewelacyjnym miejscem na mini galerię! :)


5. Bombka świąteczna ze zdjęciem.
Bombki świąteczne ze zdjęciem od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem.


6. Kubek świąteczny
Z pięknie ozdobionego kubka kawa zawsze lepiej smakuje.

7. FOTOOBRAZ / ZDJĘCIE W RAMCE
Fotoobraz lub zdjęcie w ramce to sprawdzony pewniak. Uwielbiamy, kiedy zdjęcia zdobią Wasze ściany i cieszą oko. Możliwości dot. formatów są ogromne!

Oczywiście są to przykładowe koncepcje / projekty graficzne.