dzieci

fleszka studio

Zdjęcia, które wykonamy dla Ciebie, od samego początku będą Ci bliskie. W FleszKa Studio dbamy o to, by każda fotografia przenikała do Twojego świata. Sesje dziecięce, noworodkowe czy niemowlęce staną się naturalną częścią Twojego rodzinnego archiwum – taką samą, jak rodzinne fotografie sprzed od 20, 50 czy 100 lat!

Zadaj nam pytanie lub zapytaj o dostępność terminu, kliknij: formularz kontaktowy z fotografem

Flesz.Ka Studio

tel. 794 678 848

e-mail: info@fleszkastudio.pl

 

fotograf noworodkowy dziecięcy sesje studio częstochowa katowice gliwice łódź 03

W plenerze, w domu, w atelier…

Sesję fotograficzną możemy wykonać w dowolnym miejscu, które wybierzesz. Jeśli nie masz pomysłu – po rozmowie z Tobą podpowiemy, gdzie warto wykonać zdjęcia. Uwielbiamy sesje w plenerze, w każdej chwili możemy także przygotować dla Ciebie dekoracje w naszym atelier w Częstochowie lub przyjechać do Ciebie.

Mały bohater czy sesja rodzinna?
Najmłodszy człowiek w Twojej rodzinie może być jedynym bohaterem sesji. Może też występować w otoczeniu rodzeństwa, z Mamą, Tatą lub całą najbliższą rodziną.

Zdjęcia stylizowane
W atelier FleszKa zgromadziliśmy spory zbiór zabawnych gadżetów, zabawek i przebrań, z których możemy skorzystać podczas sesji. Dbamy o to, by każdy taki element był całkowicie bezpieczny dla Twojego maleństwa.

Nowość: sesja lifestyle

Niepowtarzalny klimat pierwszych tygodni lub miesięcy spędzanych z nowym członkiem Waszej rodziny możemy utrwalić podczas wyjątkowej sesji lifestyle. Ciepłe, czułe zdjęcia z maleństwem wykonane we wnętrzach mieszkania lub domu staną się wzruszającą pamiątką.

fotografia noworodkowa częstochowa 08

Fotografie takie, jak Wasza rodzina

Przed wykonaniem pierwszego zdjęcia długo rozmawiam z Tobą o tym, jaka powinna być wymarzona sesja. Uruchamiamy wyobraźnię tak, by fotografie były niepowtarzalne. Może masz w domu rodzinne pamiątki, które mogą pojawić się w tle? Czasem drobny przedmiot staje się symbolem wyjątkowych emocji – pokażmy je na zdjęciu.

Piękna oprawa dla wyjątkowych chwil
Zrealizowana sesja to początek naszej pracy. W atelier Flesz.Ka nadajemy wykonanym zdjęciom odpowiednią oprawę – w zależności od Twojego życzenia drukujemy je na papierze jedwabnym, tworzymy duży lub mały album, bądź kieszonkowy album harmonijkowy. Możliwości mamy mnóstwo: fotoksiążki, kalendarze, obrazy cyfrowe, plakaty do oprawienia w antyramy i wiele innych, wyjątkowych form.

fotografia noworodkowa częstochowa 05

Więcej o sesji noworodkowej przeczytasz tutaj: „Co warto wiedzieć o sesji noworodkowej?” zobacz również przykładowe prace:
portfolio sesji noworodkowych