co warto wiedzieć o sesji ciążowej

Kilka słów dotyczących sesji ciążowej oraz najczęściej zadawane pytania.

Nasze przykładowe prace znajdziesz tutaj: portfolio sesji ciążowych oraz tutaj: fotografia ciążowa na blogu
Jeśli chcesz zapytać o ofertę lub umówić się na sesję kliknij: formularz kontaktowy z fotografem

Kiedy najlepiej zrealizować sesję ciążową?

Gorąco zachęcamy przyszłe mamy do realizacji sesji ciążowej. Najlepszym czasem na wykonanie tego typu fotografii to 7-8 miesiąc ciąży. W tym czasie brzuszek jest już dobrze widoczny, jednak kobieta wciąż ma dobrą kondycję i nie męczy się często. Im bliżej rozwiązania, tym więcej wysiłku ze strony przyszłej mamy wymaga realizacja sesji. Kobieta męczy się coraz szybciej, zwłaszcza w okresie letnim, w czasie upałów. Lepiej nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ zdarza się, że dzidziuś zdecyduje się przyjść na świat kilka dni wcześniej.

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_03

W jakim stylu realizujemy sesje ciążowe?

Cenimy oryginalność i spersonalizowane sesje. Dlatego chętnie zorganizujemy sesję ciążową (i nie tylko) w stylu retro, na basenie, w teatrze, ale również na łące, w lesie, czy też nad morzem… pomysłów i możliwości jest wiele :) Staramy się dopasować sesję do Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli jednak wolisz bardziej klasyczne rozwiązania, bez problemu zrealizujemy sesję lifestyle u Was w domu, czy też w naszym studio. Sesja przyszłej mamy może również być połączona z pościelową, naturalną sesją bieliźnianą w pościeli. Chętnie doradzimy i podpowiemy.

Jednym słowem wysłuchamy i zrealizujemy Twoje sesyjne marzenia, jednak jeśli nie masz pomysłu – my stworzymy dla Ciebie koncepcję.

fotograf Częstochowa, kraków

fotograf Częstochowa, kraków

Czy w mojej sesji ciążowej może brać udział więcej osób?

Gorąco namawiamy na sesję z ojcem dziecka, choćby miał wystąpić na kilku zdjęciach. Oczywiście podstawą sesji ciążowej są portrety przyszłej mamy oraz ujęcia brzuszka, jednak sfotografowanie brzuszka z przyszłym ojcem to genialna pamiątka!

Jesteśmy zdania, że w pierwszej kolejności takie fotografie to genialna pamiątka rodzinna, dlatego warto na sesję zabrać starsze rodzeństwo maluszka (jeśli takie istnieje) czy też Wasze zwierzaki, np. psa, kota, czy… papugę lub konie. Pupile również są członkami rodziny, prawda?
Masz siostrę bliźniaczkę? Cudownie! Zaangażuj ją. Twoja najlepsza przyjaciółka też jest w ciąży? Myślałyście o zrobieniu sobie wspólnego zdjęcia? Wspaniała pamiątka na lata.

fotografia_ciążowa_sesja_częstochowa_kraków_07

Co ze sobą zabrać na sesję?

– ubrania pasujące do uzgodnionej koncepcji zdjęć
– zdjęcie usg maluszka
– maleńkie buciki, śpioszki etc.
– wszelkie inne przedmioty, które chciałabyś, aby znalazły się na zdjęciach
– dobry nastrój