Dziecięca sesja fotograficzna Anielki - w stylu skandynawskim. Sesja studyjna w Częstochowie.

Witaj,

dziś chcemy zaprezentować Ci fotografie Amelki, wykonane z okazji ukończenia przez nią roczku.
Roczek, czyli pierwsze urodzinki dzieciaczka to przełomowy czas zarówno w życiu malucha jak i rodziców. Zwykle w okolicy urodzin dziecko zaczyna chodzić. A potem zaczyna się jazda bez trzymanki… Dziecko jest tak szczęśliwe z tego powodu, że nie może ustać w miejscu.
Ponieważ pierwsze urodziny są wyjątkowe, bardzo często decydujecie się na uwiecznienie tego momentu. Pojawiają się pytania, kiedy najlepiej wykonać sesję roczkową?
Odpowiedź jest jedna: Zanim maluch poczuje się na tyle pewnie, że zacznie sam chodzić. Zwłaszcza jeśli mamy na myśli sesje studyjne. Dlaczego?
Plan zdjęciowy i lampy ustawione są w pewnym miejscu, dlatego przy biegającym maluchu sesja polega na łapaniu „zbiega” i umieszczaniu go z powrotem na planie. Dziecko też szybciej się denerwuje, ostatecznie, cały czas chce gdzieś iść, ale ląduje w tym samym miejscu…

Łatwiej wykonać taką sesję z biegającym malcem w plenerze. Zwłaszcza na trawce z drzewkami w tle. Nawet jeśli Dziecko ucieknie z kocyka, fotograf może pobiec za nim i ustrzelić zdjęcie w innym miejscu.

Jednak jeśli Wasz Maluch zacznie chodzić przed sesją… też damy radę!

Jak Wam się podoba minimalistyczna sesja małej Anielki w stylu skandynawskim?